Schoorstenen reinigen & impregneren
Wij komen snel langs om uw schoorsteen te reinigen, en eventueel impregneren. Eerlijke prijzen, hoge service en een buitengewoon resultaat.
Schoorstenen reinigen en impregneren
Is uw schoorsteen vervuilt en al een tijdje niet meer gereinigd en geïmpregneerd? Dan wordt het tijd voor een reinigingsbeurt. De schoorsteen reinigen wij met een stoommcleaner die het water verwarmt tot 110 graden celsius waardoor het meest ingetrokken vuil eraf komt. Zodra de schoorsteen weer helemaal schoon en netjes is wordt er een impregneerlaag aangebracht. Dit doen we met lage druk. De impregneerlaag zorgt ervoor dat de steen van de schoorsteen weer waterafstotend is. Dat voorkomt problemen zoals lekkage.
Altijd eerst een gratis inspectie
Eerst een inspectie zonder voorrijkosten. Dan een offerte
Eersteklas middelen en tot 10 jaar garantie
We gebruiken alleen de beste reinigingsmiddelen
Eenmanszaak: bereikbaar en snel ter plaatse
Zeer goed bereikbaar en altijd heel snel ter plaatse
Hoge beoordelingen ⭐⭐⭐⭐⭐
Gemiddelde score van 9 uit 25+ reviews
De exacte prijs weten? Boek een gratis inspectie!
Gratis inspectie aan huis
Gewoon service van ons. Boek direct.
U mag ons altijd bellen, maar een bericht versturen via de website kan ook. Wij nemen z.s.m. contact met u op.
- 06 - 8311 3355
Onze werkwijze
Bij Corstanje Reiniging & Onderhoud weet u altijd precies waar u aan toe bent. Geen kleine lettertjes of voorwaarden. Wij doen gewoon waar we goed in zijn: uw gevel en dak laten blinken.

Inschatting maken
Zonder voorrijkosten,
overal in Nederland

Werk uitvoeren
Door vakmannen, veilig
en met moderne apparatuur

Offerte uitbrengen
Geheel vrijblijvend,
op korte termijn

Huis laten blinken
Het kan er weer lange tijd
tegen aan. Mét garantie
Wat zeggen anderen
Trots op ons werk

Het begint al met het opnemen van de telefoon, je merkt meteen dat je met iemand te maken hebt die van zijn vak houdt. Corstanje kwam bij ons na een dag al kijken naar het werk wat we gedaan wilden hebben, waar anderen vaak het gesprek afdoen met: “kunt u wat foto’s sturen?”
Vervolgens kon ter plekke een prijs opgegeven worden en werd een offerte geprint; ik vind dat erg prettig en professioneel.
Al met al niets dan lof voor dit bedrijf.

Toon zegt wat hij doet. En doet wat hij zegt. Vlugge reactie en klus is netjes afgeleverd zelfde dag nog.

Toon Corstanje is zeer prettig in zijn communicatie en levert snel en goed werk!!

Goed bedrijf dat zijn afspraken nakomt. Zij konden redelijk snel beginnen en leverden prima werk. Communicatie kon niet beter. Dak gereinigd en geïmpregneerd, gevel gereinigd, oude voegen verwijderd en opnieuw gevoegd en geïmpregneerd. Gevel ziet er werkelijk als nieuw uit en goed in kleur gebracht met de rest van het huis. Ik kan het bedrijf dan ook aanbevelen.